Elektroniczna ewidencja pobytu w przedszkolu

W Przedszkolu Miejskim w Mroczy działa elektroniczny system ewidencji pobytu dziecka „iPrzedszkole” w celu ewidencji obecności i rozliczania rzeczywistego czasu pobytu dziecka. Rodzic/opiekun prawny jest zobowiązany do rejestrowania za pomocą otrzymanej karty czasu pobytu dziecka w przedszkolu. Na podstawie zarejestrowanej obecności dziecka, automatycznie naliczane są opłaty za pobyt dziecka w przedszkolu oraz za żywienie.

Brak elektronicznego zarejestrowania wejścia i wyjścia dziecka wiąże się z naliczeniem odpłatności za dany dzień w/g maksymalnej liczby godzin pracy przedszkola oraz za całodzienne wyżywienie, z odliczeniem 5 godzin na bezpłatną realizację podstawy programowej, uregulowaną w Statucie przedszkola.

iPrzedszkole – logowanie

REGULAMIN  KORZYSTANIA  Z  ELEKTRONICZNEJ  EWIDENCJI  POBYTU  DZIECKA  W  PRZEDSZKOLU MIEJSKI W MROCZY

REGULAMIN_KORZYSTANIA_Z_ELEKTRONICZNEJ_EWIDENCJI_POBYTU_DZIECKA_W_PRZEDSZKOLU_MIEJSKIM_W_MROCZY.docx <- pobierz